Koučování inspirované pohybem  ... rozpohybuje vaše přemýšlení a zvládání změn!

Při  koučování (individuálním či týmovém) získáte netradiční náhled na oblast sebepoznání prostřednictvím vědomějšího vnímání svého těla, dechu, prostoru a pohybu. Využijeme základy Labanovy analýzy pohybu, prvky z taneční a pohybové terapie, bioenergetiky a afrických tanců. Zaměříme se především na vliv těla a jeho pohybu při komunikaci, dosahování cílů, zvládání změn.

Vycházím z předpokladu, že vědomé tělo a spokojenost ve svém těle ovlivňují rychlost a účinnost změn ve všech oblastech života (práce, vztahy, zdraví, zájmy).

Záměrem je poznat a obohatit svůj přirozený pohybový projev, základem je propojování, doplňování a růst skrze poznávání opačných pólů v pohybovém výrazu.

Jaké jsou přínosy "inspirace pohybem"?

Budete inspirováni k hlubšímu propojení své mysli s tělem a budete mít příležitost zaměřit se na hledání svého středu a na posílení svého autentického projevu. Tím zvýšíte svou „prezence“ – schopnost být přítomný teď a tady a ve své vnitřní síle, s plnou pozorností. Začnete si více uvědomovat, jak využíváte své tělo a jeho pohyb, a získáte inspiraci a doporučení pro svůj další rozvoj.

Vydejme se na cestu hledání svého středu pomocí pohybu, dechu, poznávání svého těla, prostoru kolem sebe…

 

 

 

 

 

 

Kontakt

PhDr. Anna (Anita) Crkalová INVENCE Budečská 31, 120 00 Praha 2 - Vinohrady

koučovna Anny Letenské 7, Praha 2 - Vinohrady
(na rohu s Vinohradskou ulicí, 2 min od nám.Míru - metro A, nebo pěšky od Muzea - metro A a C, nebo tram č.11 a 13 zastávka Italská)
3.patro, zvonek TAKT


+420 603 461 289
anita.invence@gmail.com. anita.crkalova@seznam.cz